Pro organizátory

Na této stránce naleznete materiály, které se vám mohou hodit při pořádání závodů.

Všechny zde zpřístupněné excelovské soubory NEOBSAHUJÍ makra, pokud se vás bude Excel ptát, zda má makra povolit, soubor byl pravděpodobně napaden virem. V takovém případě mě kontaktujte (mailem na forst v doméně trailo.cz). Stejným způsobem lze také získat program pro natažení přihlášených závodníku z ORISu do výsledkového excelu, export výsledků do ORISu a výměnu dat pro aplikaci pro rozhodčí (viz níže).

Osvědčeným pomocníkem je také aplikace ANT pro smartphony a tablety pro měření času a záznam výsledků pro rozhodčí na časovkách. Novinkou je možnost použití tohoto programu i pro ražení na klasické trati. Mailem je možné získat excelovský program pro propojení s výsledkovým souborem.

Další náročnou úlohou pořadatele je příprava map na časovky a TempO. V roce 2017 vznikly dva produkty, které pořadatelům mohou pomoci tím, že časovou náročnost přípravy map řádově zkrátí. Aplikace TiM zpracovává výstupy tratí připravené v OCADu, zatímco TOM je určen pořadatelům, kteří OCAD pro stavbu nepoužívají, a tratě se tvoří přímo v něm.

Vzor průkazky - TempO

Vzor průkazky - TempO (15.2.2016, 108 kB )

Vzor průkazky - klasika

Vzor průkazky - klasika (16.11.2014, 29 kB )

Pořádací kuchařka

Pořádací kuchařka (16.11.2014, 79 kB )

Font Orienteering (na popisy)

Font Orienteering (na popisy) (16.11.2014, 38 kB )Archiv dokumentů