O-kniha 2023: Objednávky spuštěny

2.11.2023 Matěj Burda Převzato z ČSOS

O-kniha 2023: Objednávky spuštěny

Letošní rok byl plný úspěchů - máme mistry světa v MTBO, juniorské mistry světa v OB, druhé místo z domácího světového poháru v OB a celou řadu dalších úspěchů. O-kniha 2023, ročenka ČSOS, na více než 200 stranách zachycuje to nejlepší z letošní sezóny!

O-knihu si můžete objednat již nyní. Kniha bude vydána tak, abyste už během O-Víkendu 24.—26. listopadu měli šanci si ji vyzvednout.

Sezóna 2023, to byla celá řada povedených akcí a závodů, a hlavně medailí českých orienťáků. Právě proto se můžete těšit na obsáhlé reportáže, citace závodníků, detailní rozbory tratí a další zajímavosti, a to ze světa OB, lyžařského OB, MTBO i trail-o.

  • více než 200 stran 
  • 38 článků
  • přes 80 map
  • přes 240 fotografií a obrázků
  • vylepšení grafického vzhledu
  • tisk od ŽAKETu

O-knihu 2023 můžete objednat již nyní za dotovanou cenu 600,- Kč, a to prostřednictvím e-shopu ČSOS. Náklad knihy je omezený, kdo si objedná dříve, na toho se dostane. Objednávky neuhrazené v daném termínu nebudou akceptovány (platí i pro platbu v hotovosti na sekretariátu ČSOS). Náklady na tvorbu knihy jsou mnohem vyšší, cena je dotovaná ČSOS*.

Knihu si lze vyzvednout během O-víkendu 24.—26 listopadu v Brně (O-Gala, vyhlášení Ankety, seminář trenérů OB, seminář rozhodčích OB), v sídle ČSOS (Zátopkova 100/2, Praha 6), případně lze využít některou z forem dopravy přes e-shop ČSOS, kde lze O-knihu také zaslat na Vámi zvolenou adresu (doroučení po vytištění na konci listopadu).

Je to ideální dárek pod stromeček pro všechny orientační sportovce nebo jako poděkování klubovým funkcionářům, závodníkům a trenérům. Vzpomínejte na celou sezónu prostřednictvím jedné knížky!


« zpět