T.O.R.U.S. Cup - On-line TempO pohár i na podzim

2.10.2020 Libor Forst

T.O.R.U.S. Cup - On-line TempO pohár i na podzim

Navzdory letnímu optimizmu se i podzim nese ve znamení výrazných omezení v našem sportu, takže trailová sekce nabízí opět možnost si aspoň trochu spravit chuť a zazávodit doma.

Po úspěšné jarní premiéře (účast přes 400 lidí skutečně z celého světa a skvělé těsné druhé místo našeho Pavla Ptáčka) se na říjen chystá podzimní kolo poháru T.O.R.U.S. Cup 2020. Řídící výbor i tentokrát tvoří finskočeskoslovenská skupina (Petteri Hakala, Juha Hiirsalmi, Ari Tertsunen, Libor Forst a Ján Furucz) a pohár i tentokrát běží na našem TempO trenažeru. Množina stavitelů se ovšem rozrostla, protože nové kolo bude mít dvě kategorie:

  • A (jako Advanced) pro ty, kteří již mají nějaké zkušenosti s trailem, anebo jsou opravdu dobří mapaři a věří si (jako např. v jarním kole elitní orienťák Severin Howald, který trail sice nikdy nešel, ale k nám přišel, viděl a ... sice nezvítězil, nicméně obsadil skvělé páté místo)
  • B (jako Beginners) pro kohokoliv, kdo si chce řešení orienťáckých hlavolamů prostě jen vyzkoušet.

Závod se koná každé říjnové úterý a čtvrtek a následující den si můžete vyzkoušet i tratě druhé kategorie z uplynulých závodů. Způsob přihlášení, program, pravidla a další informace najdete na webové stránce závodu.


« zpět