Velikonoční trénink opět s velkou účastí

21.4.2019 Libor Forst

Velikonoční trénink opět s velkou účastí Lampion A kontroly č. 12

Kotlářka zařídila dokonalé počasí, takže si opět zhruba stovka pěšáků mohla vyzkoušet trail-o a vraceli se spokojení, když už ne díky počtu bodů tak alespoň díky příjemné procházce.

Stejně jako přede dvěma lety se ukázkový trailový závod na Velikonocích ve skalách vydařil. Kotlářka opět dokonale spolupracovala, za což jim patří velký dík.

První závodník, který chvátal kvůli pořadatelským povinnostem, vyrazil na trať kolem deváté, poslední jsme vypouštěli v 15:40.

Map jsme vydali 70, v mnoha případech ale s jednou mapou šlo více lidí, a samozřejmě nevíme, kolik lidí šlo s mapou, kterou měl každý oddíl v prezentační obálce. Některým nováčkům se dařilo (víme přinejmenším o výsledku 13 b.) a lze doufat, že si to ještě přijdou někdy zkusit. Přišlo i několik Němců (ačkoliv veškeré informace byly v češtině) z blízkého okolí, takže jsme zkusili zasít trailové semínko i mezi nimi. Dorazily i čtyři české vozíky, ale než trať absolvovaly, já se musel jít potýkat se svými kilometry klasické trati H55 v nemilosrdném letním žáru, takže nevím, zda se povedlo připravit trénink dostatečně vhodně i pro ně...

Pro ty, co si ještě doma chtějí znova projít Solution i s návodem, dokument přikládám.


« zpět