Velikonoční trénink nakonec s velkou účastí

15.4.2017 Libor Forst

Dík vstřícnosti pořadatelů z DKP jsme mohli během Velikonoc ve skalách uskutečnit malý tréninkový závod v trail-o. Nečekali jsme ovšem, že se z malého stane velký, alepsoň co do počtu účastníků.

Do karet nám hrálo několik příznivých okolností - les v těsném sousedství shromaždiště je bohatý na terénní tvary a Kotlářka nám dala k dispozici dostatečně velký prostor, kde v sobotu nestály kontroly; závodníci měli obvykle před nebo po svém závodě volnou půlhodinku, během níž se dal závod/trénink absolvovat a bylo příjemné počasí. Navíc jsme poprosili pořadatele, aby nám do oddílových obálek rovnou dali mapu s návodem a průkazky. Přes to všechno jsme čekali účast pouze několika desítek závodníků a měli jsme navíc jen 30 map.

Už po první půlhodině bylo jasné, že jsme zájem hrubě podcenili a že musíme začít závodníky žádat, aby nám vraceli mapy zpátky! Nakonec si trať vyzkoušelo odhadem rozhodně přes sto lidí, takže závod se stal historicky nejpočetněji obsazeným závodem v ČR (možná s výjimkou závodů Evropského poháru)!

Těm, kterým jsme mapy museli sebrat, nabízíme možnost si je stáhnout - liché kontroly, sudé kontroly, popisy, řešení s návodem.

Děkujeme moc pořadatelům z Kotlářky a také všem, co si trať přišli vyzkoušet...


« zpět