Novinky

Přes milion diváků orienťáku na ČT sport v roce 2023

23.11.2023 Matěj Burda Převzato z ČSOS

Orienťák na obrazovkách ČT sport se v roce 2023 ukázal ve výborném světle a přilákal přes milion diváků, konkrétně 1 136 000, což předčilo i rok 2021 v čele s domácím Mistrovstvím světa (970 000...

Skončil Český PRE-O Pohár 2023

15.11.2023 Libor Forst

Český PRE-O pohár skončil závody na sv. Martina v Mladé Boleslavi.

O-kniha 2023: Objednávky spuštěny

2.11.2023 Matěj Burda Převzato z ČSOS

Letošní rok byl plný úspěchů - máme mistry světa v MTBO, juniorské mistry světa v OB, druhé místo z domácího světového poháru v OB a celou řadu dalších úspěchů. O-kniha 2023, ročenka ČSOS, na více než...

Orienťák a činy fair play. Výzva!

24.10.2023 Radan Kamenický Převzato z ČSOS

Přestože náš sport nepatří mezi nejrizikovější sportovní odvětví, čas od času dochází k nepříjemným situacím, které ve výsledku mohou znamenat ohrožení na životě některého ze závodníků.

Shromáždění sekce trail-o 2023

14.10.2023 Libor Forst

Vedení sekce svolalo letošní Shromáždění sekce, tentokrát po čase opět prezenčně.

Dominika Plochová novou generální sekretářkou ČSOS

29.8.2023 Matěj Burda Převzato z ČSOS

Konec srpna přináší na sekretariátu ČSOS velké změny. Novou generální sekretářkou svazu se stává Dominika Plochová.

Ondřej Macek mistrem světa v TempO

6.7.2023 Libor Forst

Závěrečnou disciplínou mistrovství světa v trail-O byl závod TempO. Ondřej Macek získal titul mistra světa (historicky první světový titul v této disciplíně pro českého závodníka).

České štafety bronzové

5.7.2023 Libor Forst

Závod štafe na Mistrovství světa v trail-O přinesl v obou kategoriích českým štafetám bronz.

Mistrovství světa PreO 2023

4.7.2023 Libor Forst

Mistrovství světa v trail-O (WTOC) s centrem v Zákupech má za sebou první disciplínu - PreO.

MS v trail-O bude v Zákupech

30.6.2023 Libor Forst

Mistrovství světa v trail-O (WTOC) se uskuteční první červencový týden v Česku s centrem v Zákupech.